. ماموریت

  • ما با بیش از سه دهه تجربه و کار انفرادی و تیمی در زمینه تولید و پشتیبانی سیستمهای یکپارچه اطلاعاتی در دهها صنایع تولیدی و تجاری، و نیز سالها تجربه در اداره کسب و کار کوچک یا همان فروشگاه خود در این مدت داشته ایم، انواع روشها و مشکلات اداره کردن شرکتها را در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ، تجزیه تحلیل کرده و براین اساس سامانه ی خلاصه شده ای را برای کسب و کارهای خرد طراحی نمودیم.
  • با روزافزون شدن تجارت جهانی از طریق اینترنت، شرکتهای بزرگ و سلطه گر در بازار بدلیل هزینه های سنگین پرسنلی، ملکی، و سربار، یکی یکی در حال افول و یا کوچک شدن میباشند. از طرف دیگر کسب و کارهای کوچک که حدود 85% از کسب و کارها در دنیا را تشکیل داده اند، در حال افزایش میباشند.
  • با بیشتر شدن عرضه کنندگان کوچکتر، و نیز بدلیل افزایش خلاقیت ها، کالاها و خدمات ارزانتر، مقرون بصرفه تر و با محیط زیست سازگار تر بیشماری در حال ازدیاد میباشند.
  • از طرفی با افزایش کسب و کارهای کوچک، فرصتهای شغلی بیشماری برای جوانان ایجاد میشود و بجای استخدام در شرکتهای بزرگ و صرف حدود 30 سال عمردر انجام کارهای تکراری برای آنها و حقوق بگیری، استفاده از قابلتها و استعدادهای فردی، و در نتیجه درآمد و تعدیل معاش عمومی در سطح دنیا در حال فزونی است.
  • رونق کسب و کارهای خرد، و کسب درآمد و رفاه بیشتر بدلیل تجارت با سایر ملتهای جهان، و افزایش درک اهمیت مشتری مداری و حفظ مشتری، باعث افزایش شوق به زندگی، صلح، آرامش، و دوستی مردم دنیا خواهد شد، و تسلط به بازار، اختلافات فاحش طبقاتی، نژاد پرستی، و تعصب به جنسیت، ملیت، رنگ پوست، عقیده و قومیت خاص که دلیل بروز اغلب جنگها میباشد، نیز کمتر خواهد گردید.
  • دلایل فوق نشانگر اهمیت فعالیت در زمینه رونق کسب و کارهای کوچک در زمان حال میباشند. از طرفی هیچ کسب و کاری بدون حساب و کتاب، و ساز و برگ های اطلاعاتی در زمینه تولید و تجارت و ارتباطات موثر بین مشتری و فرشنده قادر به حیات نمیباشد.
  • ماموریت ما در این عصر اطلاعات، کمک به کسب و کارهای کوچک در جهان برای داشتن یک سیستم چند زبانه، ساده، ارزان و یکپارچه (ERP / BI) میباشد تا به راحتی کالا و خدمات خود را فقط با یک تلفن همراه در سراسر جهان بازاریابی، تجارت و پشتیبانی کنند.

هم بنیانگذاران SMBWAY(اس ام بی وی)

              

پلن 1  پلن 2  پلن 3  جدول پلنها   موارد مورد نیاز؟   مواردی که لازم ندارید؟   چرا با ما؟   ما با شما هستیم