. اهداف

  • حال که در این عصر، اهمیت رونق کسب و کارهای کوچک مبرهن و واضح است، و چون خود ما علاوه بر سالها فعالیت در زمینه سیستمهای نرم افزاری، تجربه مغازه داری و شرکت داری با اداره چند نفر پرسنل را نیز داشته ایم، درد نداشتن سرمایه کافی، هزینه های بالای اجاره محل، نصب تابلو، بیمه و مالیات وعوارضهای دولتی، ضرر نداشتن تجربه و دانش کافی، و عدم سیستم بهینه و یکپارچه کنترل موجودی انبار، حضورغیاب پرسنل، ارتباط مشتری، و حسابداری نا دقیق را هم از طریق تجربه کسانی که برایشان کار کردیم، و هم شرکت و مغازه ی خودمان، خوب میفهمیم.
  • از اینکه نتواستیم به عنوان یک کسب و کار کوچک در نمایشگاهها شرکت کنیم، و بازاریابی و تبلیغات پر هزینه سنتی را با بازدهی کم تجربه کردیم، و سهم از بازارمان کم بوده نیز احساس خوبی نداریم.
  • بدلیل نبودن اینترنت، و یا عدم استفاده بهینه از آن، نیاز به سفرهای طولانی و پر هزینه و وقت گیر برای خدمات رسانی و راضی نگه داشتن مشتریان داشتیم ، و چون امکانات ما محدود بود و با انجام و تکرار کارهای دست و پا گیر نتوانستیم به همه مشتریان سرویس خوبی اریه دهیم، در نتیجه خیلی از آنها را از دست دادیم، نیز دردمندیم.
  • از طرف دیگر، با مهاجرت و سالها تحصیل، زندگی و تحقیق در دنیای مدرن، و آموختن تجربه ی کسب و کارهای موفق و معاصر، حالا دیگر هم درد، و هم درمان را، برای کسب و کارهای کوچک بخوبی میدانیم.
  • هدف ما اینست که تمامی انچه را که طی این سه دهه آموختیم، از طریق یک نرم افزار یکپارچه و متصل به اینترنت، در اختیار همه کسب و کارهای کوچک، نو پا، و جوانان در سراسر دنیا قرار دهیم. تا بتوانند استعدادها، توانایی ها، و کالاها و خدمات خودشان را در سطح جهان تجارت کنند و به رفاه و استقلال مالی برای خود و خانواده شان برسند. و با موانع و مشکلاتی را که ما و هم دوره های ما تجربه کردند (که امروز به کمک اینترنت، تجارت جهانی، و گوشی همراه میتوان خیلی از آنها را برطرف نمود)، کمتر مواجه شوند.
  • هدف ما در یک جمله : خدمت به جامعه بشری بویژه نسل جوان، و تعدیل معیشت عمومی، از طریق آسان سازی ادره کسب و کارهای کوچک در سطح جهان، توسط مدیریت یکپارچه و درست اطلاعات با استفاده از اینترنت و موبایل میباشد.

هم بنیانگذاران SMBWAY (اس ام بی وی)

          آپارات  جدول پلنها     چه چیزهایی نیازداریم؟     چرا با ما؟